Janek Ledecký (59 let)
zpěvák

Bulvární status: Stárne s neuvěřitelným glancem. Autor: daz


Ester Ledecká Super.cz

Sportovní zázrak Ester Ledecká exkluzivně o rodinných vztazích: Jak vychází s tátou, známým zpěvákem?

Snowboardistka a lyžařka, český sportovní zázrak Ester Ledecká, nemohla chybět na křtu knihy Verše potrhlé, která je dílem jejího táty Janka Ledeckého (59) a bratra Jonáše. "Jsme hodně soudržná rodina a jsem za to ráda, protože už to není tak obvyklé. Je skvělé, že jsme takový tým," řekla Super.cz.

I když už jí je šestadvacet, rodiče ji pořád doprovázejí na závody a ji to těší. "V rodině to máme tak, že se nijak neomezujeme. Naopak se podporujeme a máme se rádi. Jsem ráda, když táta přijde fandit a mamka se mnou všude cestuje. Pro mne je obrovská podpora, že mám rodinu u sebe. Mamka jezdí na všechny závody v Evropě a Janek podle toho, jak má čas, tak za námi dorazí," vyprávěla.

7 našich krásných sportovkyň v bikinách: Překvapí vás vyrýsované bříško Ledecké i dokonalé křivky dvojčat Plíškových

Zarazilo nás, že otce oslovuje křestním jménem. "Říkám mu tak strašně let, ani nevím, jak to vzniklo. Asi, jak jsme byli s bráchou malí a vyrůstali jsme vlastně v divadle, tak ho tam Janku oslovoval každý. Nikdy si nestěžoval a tati mu skoro neříkám," smála se. V našem videu také prozradila, jak táta reaguje na její partnery.

A jak bude Ester trávit následující sezónu, jsme v našem rozhovoru také nemohli vynechat. "Už máme rozvrh závodů, měla by tam být spousta světových pohárů i zimní olympiáda. Začíná nám to na přelomu listopadu a prosince a pak to bude prakticky každý víkend až do března, tak se nudit určitě nebudeme," vypočítala Ester s tím, že opět bude závodit na lyžích i na snowboardu a bude se snažit být nejlepší v obou disciplínách. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků