Jana Švandová (74 let)
herečka

Bulvární status: Svůj elixír mládí by si mohla nechat patentovat. Autor: daz


Alice Bendová je rozvedená a možná se bude zase vdávat. Super.cz

Rozvedená sexbomba Bendová už se může vdávat: Čeká, až ji mladší přítel požádá o ruku

V seriálu Svatby v Benátkách má Alice Bendová (48) partnera, který je mladší než ona. Zdědila ho po postavě, již hrála Jana Švandová (74), kterou scenáristé nechali zemřít. A s Vaškem Noidem Bártou (41) se jí prý hraje dobře. "My se známe strašně dlouho a už jsme spolu i hráli, i partnery. Není to naučené, je to dobré a jde nám to," říká.

Potkal ji tak vlastně podobný osud jako v životě, kdy také žije s mladším přítelem Michalem. "Nemůžu posoudit, zda je lepší partner mladší, starší nebo stejně starý. Tolik zkušeností, abych zevšeobecňovala, zase nemám. Každý v sobě může mít něco, co vás může přitahovat. Ale záleží na tom, v jakou chvíli projde kolem a Michal prošel v tu správnou," je si jistá Alice.

Protože už má Alice konečně dořešený dlouholetý rozvod s manželem Václavem Bendou, zajímalo nás, zda i její osobní život, kdy s Michalem Topolem žije už přes tři roky, skončí také happy endem v podobě svatby, ať už v Benátkách, nebo kdekoliv jinde. "To se musíte zeptat Michala, ale on by vám stejně nic neřekl. Takže si počkáme. Nechám se překvapit," smála se. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků