Jana Švandová (74 let)
herečka

Bulvární status: Svůj elixír mládí by si mohla nechat patentovat. Autor: daz


I po šedesátce to Havlové a spol. pořád sluší...

I po šedesátce to Havlové a spol. pořád sluší... Foto: Super.cz/Hermína, Michaela Feuereislová

7 sexy šedesátnic, které nepatří do starého železa: Tyhle šmrncovní dámy popírají přírodní zákony a pořád vypadají fantasticky

Myslíte si, že po šedesátce se o sebe umí starat jen celebrity v Hollywoodu? Omyl! Pocit, že popírají zákony přírody, vyvolávají i známé ženy u nás.

Nejen, že si udržují štíhlou postavu, kterou by jim mohly závidět i o generaci mladší kolegyně, ale pořád přitahují pozornost všech mužů jako magnet.

O tom, že věk je jen číslicí v občance, by mohly povídat herečky Dagmar Havlová (68), Jana Švandová (74) i Zdena Studenková (60).

Trojice těchto dam vypadá i přes občasné módní přešlapy pořád šmrncovně a nic na tom nemění ani fakt, že se nebojí přátelit s výdobytky moderní plastické chirurgie. Zkrášlovací procedury ostatně vyhledává i pořád neuvěřitelně půvabná hlasatelka Marie Tomsová (62).

K dalším celebritám, které po šedesátce cestují strojem času směrem do minulosti, patří i pohádková Saxana Petra Černocká (72) a dámy z dua Kamélie Hana Buštíková (64) a Dana Vlková (63). 

Která z dam po šedesátce podle vás nejlépe bojuje s časem?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků