Jana Švandová (74 let)
herečka

Bulvární status: Svůj elixír mládí by si mohla nechat patentovat. Autor: daz


Noid v seriálu Svatby v Benátkách

Noid v seriálu Svatby v Benátkách Foto: Archiv FTV Prima

Co to má znamenat? Drsňák Noid s pistolí v ruce vystrašil sexbombu Bendovou

Svatební salon z primáckého seriálu Svatby v Benátkách už zažil leccos. Ale ještě nikdy nevytáhl klient na jeho zaměstnance pistoli. Tím klientem bude Václav Noid Bárta (41). Co se stane?

Noid hraje Milánka, mladého milence bohaté podnikatelky Sušerové (Jana Švandová). Ta se s ním do salonu přijde pochlubit a zároveň si domluvit detaily jejich svatby. Scéna, při níž Noid vytáhne zbraň, byla úplně první, kterou v seriálu točil. Natolik se do ní vžil, a tak se při ní s partnerkou Janou Švandovou (74) vyblbli, že rozesmáli celý štáb včetně režiséra. Noid si roli trochu jednoduchého namakance z posilovny velmi užívá.

„Nejsem herec a nemám herecké ambice, moc mi nejde učit se texty slovo od slova, mám raději, když si do nich můžu přidat něco sám ze sebe, což jsem tady mohl, čímž vzniklo pár komických situací. Pomáhá mi taky, když si můžu představit nějakého konkrétního člověka a podle něj hraju. Teď stačilo jen si vzpomenout na sebe, když mi bylo osmnáct. Tenkrát jsme s klukama trávili hodiny a hodiny v posilovně a řešili jen svaly a podobné blbiny. Netušil jsem tehdy, jak se mi dřina v posilovně po letech zúročí,“ smál se Noid.

Švandová a Noid nebudou jediné postavy, na něž se diváci mohou těšit. Poprvé se na zde objeví také Jitka Smutná, která má v seriálu roli obětavé pošťačky Boženky. A Olgu Drozdovou (Petra Hřebíčková) dožene minulost, když ji zaskočí příjezd bohémského malíře Josého Pivody, kterého hraje Pavel Řezníček. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků