Jana Plodková (41 let)
herečka

Bulvární status: S dlouholetým partnerem Filipem Žilkou na svatbu nespěchají. Autor: daz


Aňa Geislerová byla na Českého lva nominována už třináctkrát

Aňa Geislerová byla na Českého lva nominována už třináctkrát Michaela Feuereislová

Která z těchto krásek vyhraje Českého lva? Šanci má osvědčená Geislerová i z filmů dosud neznámá herečka

Pětinásobná držitelka nejprestižnějších českých filmových ocenění i herečky, které příliš neznáte. Na Českém lvu bude o křišťálovou sošku za nejlepší ženský výkon bojovat pět půvabných dam. Které fandíte nejvíc, můžete hlasovat v anketě níže.

Bezpochyby nejvýrazněji medializována byla tři díla. Jednak snímek Havel, kde roli první manželky prezidenta Václava Havla ztvárnila Aňa Geislerová (46). Ta už má doma pět lvíčků, tři z toho za hlavní role ve filmech Želary, Kráska v nesnázích a Nevinnost. Hodně se mluvilo i o filmu Bábovky, za nějž byla díky roli prostitutky nominovaná Jana Plodková (41), která už má doma ocenění za historického Protektora.

Film Havel si připomíná výročí narození Olgy Havlové: Takhle v něm jako první manželka prezidenta vypadá Aňa Geislerová

Nominace za celovečerní dokument o sexuálních predátorech V síti, který se stal celospolečenským tématem, byla i podle vlastních slov Terezy Těžké (26) nečekaná.

Svého třetího lva má šanci získat Jenovéfa Boková (30), a to za televizní film Herec. A koho možná neznáte vůbec? Jde o poslední z pětice, Magdalénu Borovou (41), divadelní herečku, nominovanou za hlavní roli ve filmu Krajina ve stínu.

Jak všechno dopadne, se dozvíme už dnes večer v přímém přenosu České televize. 

Která z hereček by měla vyhrát Českého lva?

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků