Jana Hofmanová (43 let)
redaktorka Super.cz


Vysmátí novomanželé Dědíkovi po obřadu. Pár dnů před tím hledali ztracené svatební šaty.

Vysmátí novomanželé Dědíkovi po obřadu. Pár dnů před tím hledali ztracené svatební šaty. Foto: Josef Rafael

Krušné okamžiky pár dní před svatbou: Manželce Dědíka ze StarDance se ztratil balík se svatebními šaty

Před týdnem vstoupil do stavu manželského tanečník Marek Dědík ze StarDance se svou přítelkyní Terezou. Životnímu okamžiku rodičů roztomilého synka, který dostal loni v listopadu po svém narození netradiční jméno Bertram, však předcházelo nejen radostné očekávání a horečnaté přípravy, ale i jedna velice krušná chvíle.

Své by o tom mohla vyprávět dnes už novomanželka Tereza. Té se totiž pár dnů před svatbou ztratily svatební šaty v balíku na cestě do Prahy. „Horní díl šatů potřeboval ještě upravit. Týden před svatbou jej švadlena zasílala pojištěným balíkem, který se na cestě kdesi v Olomouci ztratil,“ svěřila Tereza Super.cz.

„Řekli mi, ať si podám reklamaci s tím, že do konce týdne určitě nebude vyřízena a do svatby zbývalo jen pár dnů. Už jsem se vážně viděla, jak jdu k obřadu nahá,“ směje se Tereza, která i v takovéto situaci zachovala rozvahu.

„Začali jsme se švadlenou shánět stejnou látku a ozdobné peří, aby narychlo ušila nový vrchní díl. Druhý den nakonec ztracený balík došel a já se na svůj svatební den mohla klidně vyspat,“ vzpomíná s úsměvem Tereza. Na fotky ze svatebního veselí se mrkněte v naší galerii. 

Jana Hofmanová , Super.cz


Časová osa článků