Jan Rosák (74 let)
moderátor

Bulvární status: Užívá si návrat na výsluní. Autor: ank


Jan Rosák vzpomíná na zesnulou kolegyni z televize.

Jan Rosák vzpomíná na zesnulou kolegyni z televize. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová a Daniel Černovský, CNC/Profimedia

Jan Rosák vzpomíná na kolegyni Evu Jurinovou (✝67): Byla to poslední opravdová moderátorka, žádná misska

Zpráva o smrti oblíbené moderátorky s nezaměnitelným hlasem, který propůjčila také do amplionů metra na trase linky B, nepříjemně překvapila mnoho jejích kolegů, mezi nimi i moderátora Jana Rosáka (74). „Opravdu?“ reagoval šokovaně na odchod Evy Jurinové (✝67) v telefonátu.

„Vzpomínám na ni jako na perfektní profesionálku. Vždy byla skvěle připravená, ale taky skvěle upravená, byla to dáma,“ zavzpomínal pro Super.cz Jan Rosák.

Zbyněk Merunka truchlí nad ztrátou kolegyně Evy Jurinové (✝67): Na podzim mi říkala, že jí není dobře, vzpomíná

Znali se mnoho let nejen jako kolegové, ale i přátelé. Eva Jurinová byla jednou z prvních moderátorek na televizi Nova, kde působil i Jan Rosák, který zde uváděl několik pořadů jako: Bingo, Triga nebo Riskuj!. Paní Jurinová pro něj byla ikonou mezi moderátorkami a hlasatelkami, od které by se dnešní generace mohla učit.

Hvězdy zlaté éry Novy šokovala smrt Evy Jurinové (✝67). Skvělá moderátorka, kolegyně a moudrá ženská, vzpomínají

„Myslím, že to byla jedna z těch posledních opravdových moderátorek a žádná misska. Pro některé dnešní moderátorky je jediná aprobace účast v Miss, ale ona tu profesi opravdu uměla. Navíc dobře vypadala, takže je jí veliká škoda. Je mi to hrozně líto. Vždyť byla v podstatě mladá," dodává zdrceně Jan Rosák. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků