Jan Rosák (74 let)
moderátor

Bulvární status: Užívá si návrat na výsluní. Autor: ank


Jan Rosák s vnučkou Lili

Jan Rosák s vnučkou Lili Foto: Archiv FTV Prima

Pyšný dědeček Jan Rosák rozmazluje svá vnoučata a přiznává: Čelím předsudkům kvůli tuniskému zeťovi

Moderátor Jan Rosák (74) si naplno užívá roli dvojnásobného dědečka. Ani on se však nevyhnul předsudkům ze strany některých nepřejících lidí, kteří nechápou, že se jeho dcera Zuzana provdala za Tunisana, s nímž má dvouletou dceru Lili.

„Samozřejmě, že jsem se setkal s předsudky, ale to je opravdu jenom z neznalosti věci. Ten, kdo mého zetě Imeda pozná, tak nejen, že ho opustí všechny předsudky, ale je jím nadšen, protože je to Evropan se vším všudy a navíc strašně příjemný člověk a sportovec, který má rád legraci a nezkazí žádnou společnost. Opravdu si ho nemůžu vynachválit,“ řekne v dnešním Top Star magazínu Jan Rosák, který má od mladší dcery Marie ještě vnuka Honzu.

Rosák prý svá vnoučata jako správný dědeček hodně rozmazluje. „Jsem naprosto bezpříkladně rozmazlující dědeček, ale nebyl jsem ani jako tatínek moc přísný, jako dědeček ale budu špatný v tom smyslu, že to, co jim rodiče zakážou, to já jim doma povolím, jsou to prostě naše vnoučata a my je budeme rozmazlovat,“ dodal se smíchem Rosák. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků
Profilový článek