Jan Maxián (38 let)
dabér

Bulvární status: I jeho tvář má známý hlas. Autor: ac


Jan Maxián jako Beth Ditto

Jan Maxián jako Beth Ditto Foto: archiv TV Nova

Další rozložitá proměna ve Tváři: Štíhlé hvězdě Nightworku přidali 40 kilo, aby vypadal jako slavná těžkotonážní zpěvačka

Oblíbený muzikant z kapely Nightwork Jan Maxián bude mít ve třetím díle show Tvoje tvář má známý hlas opravdu vtipnou proměnu.

Divákům se představí jako žena, ale ne jen tak ledajaká. Půjde o korpulentní zpěvačku Beth Ditto, která působila v kapele Gossip.

„Tato proměna je opravdu úžasná, musím za to poděkovat hlavně maskérům. Během pár chvil jsem totiž přibral čtyřicet kilo, protože protagonistka, kterou budu ztvárňovat, váží 110 kilogramů,“ prozradil Jan Maxián. Maskéři na výrobě masky pracovali několik hodin.

„Tato proměna vyžadovala složitou práci se silikonem, celý obličej tvaroval David Šesták. Dále se odbarvovalo obočí a nakonec byla nasazena dokonalá paruka. Potom už jsme museli Honzu jenom hlídat, aby před vystoupením moc negestikuloval,“ smála se hlavní maskérka Adriana Bartošová.

Diváci kromě Jana Maxiána uvidí také Dalibora Gondíka, Anetu Krejčíkovou, Tomáše Matonohu, Bereniku Kohoutovou, Jitku Boho, Leonu Machálkovou a Jana Kopečného. 

Líbí se vám Jan Maxián jako Beth Ditto?

Anna Veškrnová , Super.cz


Profilový článek