Jan Kraus (67 let)
moderátor

Bulvární status: Řeší vážnou krizi s televizí Prima. Autor: daz


Lucie Bílá změnila image. Super.cz

Koukněte: Lucie Bílá si nechala ostříhat ofinu. Jak se vám líbí?

Lucie Bílá (55) ve zbrusu nové image! Zpěvačku tak pohltila role v muzikálu Aida, který bude zkoušet, že si nechala po vzoru starověkých Egypťanek ostříhat ofinu. "A taky jsem si poprvé v životě nalakovala nehty na červeno. Nechápu, proč jsem to neudělala dřív, vypadá to úžasně, že?," pochlubila se Super.cz zpěvačka.

Lucka už se úplně dostala ze zdravotních problémů, které ji přivedly až do nemocnice, kde musela podstoupit okamžitou operaci. "Noc předtím jsem měla děsivý sen o mé mamince. A snům já věřím, takže jsem čekala, co se stane, a byla jsem hodně opatrná. Když jsme vyrazili na koncert s Arakainem, připoutala jsem se. Celý den jsem jedla jen zdravé věci a nepila alkohol. Také díky tomu mne mohli poté, co jsem se v noci s bolestmi probudila, hned operovat," vyprávěla Bílá.

Zpěvačka opět naskočila do práce, celé prázdniny bude zkoušet v Hudebním divadle v Karlíně Aidu. "Ale je to tak krásná role, že mne ani nemrzí, že se nebudu jako ostatní lidi válet u vody," míní Lucie, která má i další nový parádní kšeft. Stala se stejně jako její kolega z Česko Slovensko má talent tváří minerální vody. Ale jiné než Jan Kraus (67). 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků