Jan Kopečný (32 let)
zpěvák

Bulvární status: Slaví úspěch v muzikálech Autor: ac


Muzikál s Janem Kopečným v hlavní roli se nedočká své premiéry.

Muzikál s Janem Kopečným v hlavní roli se nedočká své premiéry. Foto: Kristýna Junkova

Premiéra se ruší! Připravovaný muzikál, jenž se měl hrát od půlky dubna, byl odložen na později

Premiéra muzikálu We Will Rock You je kvůli koronaviru odložena. Muzikál se měl hrát jen sedmkrát ve sportovních halách, kde je kapacita i pět tisíc lidí. Kvůli nařízení vlády se premiéra, která byla plánována na 18. dubna, odkládá.

„Není možné zkoušet inscenaci s rouškami a na vzdálenost dvou metrů. Základní epidemiologická nařízení není prostě možné dodržet, a když vezmete v úvahu zdraví herců a jejich partnerů, dětí a rodičů, nemáte jinou možnost, než zkoušky přerušit," řekl režisér představení Petr Novotný.

Smutná je i jedna z hlavních představitelek Kamila Nývltová. „Je to nelehká situace. Samozřejmě i já přijdu o práci, vystoupení, tak jako ostatní a není to úplně příjemné, ještě když nikdo z nás neví, kdy tomu všemu bude konec," říká Kamila.

„Věřím že všechno má svůj dobrý konec, i tato show. Až nastane ten správný čas, mile rádi diváky přivítáme a věříme, že budou odcházet nadšení. V tuhle chvíli musíme být všichni silní a doufat, že to vše brzy skončí a my se zase vrátíme zpět do svých normálních životů. Na druhou stranu si stejně myslím, že všechno má svůj smysl a my jsme se měli maličko zastavit,” dodala Nývltová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků