Jan Čenský (59 let)
herec

Bulvární status: I s šedinami je zatraceně sexy. Autor: daz


Sabina Laurinová opět v princeznovských šatech Super.cz

Princezna, královna, carevna: Sabina Laurinová se oblékla do pohádkových rób. V pase má jako třináctiletá dcera

Věkem už to princezna není, ale rozhodně má stejnou postavu, jako když v rolích princezen začínala. Herečka Sabina Laurinová (48) si tak mohla na moderování pohádkového plesu Prahy 1, který uváděla spolu s princem ve výslužbě Janem Čenským (59), bez problémů obléknout pohádkové róby, aniž by působila jako matróna.

"Vedle Honzy jsem se cítila báječně, a i když jsme tady pracovně, byla jsem nadšená atmosférou. Připadala jsem si opravdu jako na nějakém zámku. I když ne jako princezna, královna nebo carevna, jak Honza říkal," smála se Sabina. "Pravda je, že džíny z doby, kdy mi bylo šestnáct, mi pořád bez problémů jsou a snad ještě chvíli budou. Až už mi nebudou, tak si pořídím větší," svěřila.

S třináctiletou dcerou Valentýnkou už si navzájem půjčují věci. "Zatím spíš ty volnější, třeba mikiny. Ale hlavně už se třesu o svoje boty, protože teď máme stejnou nohu. A o šminky samozřejmě. Ale já mám radost, když jí můžu radost udělat, a tak moc se o líčidla ani střevíčky nebojím. Dokonce neučím já ji, ale ona mne, jaké jsou momentálně trendy. Ale velké líčení jí nepovoluji. Jen řasy, když se jde do divadla. Zastávám názor, že všeho s mírou a že na to má ještě dost času," míní herečka. 

Saša Šeflová , Super.cz