Jakub Kynčl (35 let)
redaktor Super.cz

Bulvární status: Zpracovává zahraniční perly pro server Super.cz Autor: jky


Kate Middletonová

Kate Middletonová Foto: fotobanka Profimedia

Kate Middletonová rapidně hubne. Může za to stres ze svatby?

Kate Middletonová (38) byla vždy velmi hubená a s nadváhou problémy neměla. S blížící se svatbou, která bude bedlivě sledována médii celého světa, je však stále hubenější a hubenější. A právě to vede britské deníky k tomu, že začínají spekulovat, zda nemá budoucí členka královské rodiny zdravotní potíže.

Když se naposled objevila Kate Middletonová s princem Williamem na veřejnosti, novináři zírali s otevřenými ústy na její extrémně hubené nohy. Její hlava působila v porovnání s tělem jako nepřiměřeně velká, a tak není divu, že bulvární fotografové pořídili během několika vteřin stovky fotografií.

Britský Daily Star spekuluje, že bude mít Kate Middletonová podobně udělané vlasy, jako měla na poslední akci, i na svatbě. To však odmítá mluvčí Královského paláce komentovat, stejně tak jako to, zda se Middletonová necítí před ostře sledovanou svatbou pod velkým psychickým tlakem.

Williamově nastávající jistě také nedodávají na klidu zprávy týkající se její rodiny. Britská bulvární média totiž vyštrachala na její sestřenici Katrinu Darling, že se živí jako burleskní tanečnice. To sice obsahuje notnou část umění, tak jako tak však odhaluje své tělo daleko více, než by se konzervativní královské rodině asi líbilo. 

Jakub Kynčl , Super.cz