Ivana Jirešová (42 let)
herečka

Bulvární status: Rozešla se s Viktorem Dykem. Autor: daz


Ivana Jirešová

Ivana Jirešová Michaela Feuereislová

Loni dostala hvězda Ordinace pomlázkou od Josefa Laufera. Kdo vyšupe zadnici Ivany Jirešové letos?

Stalo se již tradicí, že každým rokem si pánské osazenstvo v Divadle Broadway pořídí pomlázky a při děkovačce začne pořádná hodovačka. Ještě v loňském roce dostala Ivana Jirešová (42) pomlázkou například od svého kolegy Josefa Laufera (80) z muzikálu Kvítek mandragory. Letos tomu však bude díky vlně koronaviru jinak.

„Musím říct, že vlastně v Divadle Broadway hraji každoročně jak o velikonočních svátcích, tak i o vánočních a také na Silvestra. A už se to stalo tradicí, že o Velikonocích dostaneme pomlázkou a naopak na Silvestra si můžeme trochu na jevišti zablbnout, upravit si třeba scénky a připít si sklenkou sektu,“ sdělila exkluzivně pro Super.cz půvabná herečka, které koronavirus také přerušil zkoušky chystaného muzikálu Kat Mydlář.

Letošní Velikonoce však nestráví na divadelních prknech, ale většinou doma v nařízené karanténě. „Protože je venku krásně, tak si sváteční dny užívám procházkami a také jsem zařadila do každodenního programu lehkou práci na zahradě. Lehce jsem také změnila své stravovací návyky a pitný režim,“ dozvěděli jsme se dále.

Ivana nám také prozradila, že je tradicionalistka a jak velikonoční, tak i vánoční svátky má ráda včetně nejrůznějších druhů výzdob, které také sama vytváří.

„Letos ale žádná vajíčka zdobit nebudu, protože koledníci nebudou chodit, ani mazanec jsem nepekla. Velikonoce strávíme s mou dcerou Sofií samy doma. Ale doběhnu do obchodu pro pár vajec čokoládových,“ práskla nám Ivana, která se moc těší na okamžik, až se bude moct vrátit na divadelní prkna a zpět mezi kolegy do seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Závěrem našeho rozhovoru jsme se také dozvěděli, pro koho jsou čokoládová vejce určena. „Musíme mít alespoň něco pro naše sousedy. Přece nemůžeme se Sofií uschnout,“ dodala závěrem herečka s nadějí, že si snad její sousedé i v této době stihnou uplést pomlázku, aby zůstaly na další rok zdravé. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků