Ivana Gottová (46 let)
moderátorka

Bulvární status: Stáhla se do ústraní a pečovala o manžela Karla Gotta, který bojoval s rakovinou. Autor: daz


Karel Gott

Karel Gott Michaela Feuereislová

Vdova Ivana zveřejnila místo posledního odpočinku Karla Gotta

Ivana Gottová (46) prostřednictvím webu oznámila místo posledního odpočinku svého manžela Karla Gotta (✝80). Dle Gottova přání je to hřbitov na pražských Malvazinkách.

„Drazí příznivci mého manžela, touto cestou vám všem ze srdce děkuji za veškerá vyjádření soustrasti, která jsme od vás v uplynulých týdnech v tak velkém počtu obdrželi a stále dostáváme. Vaše slova podpory jsou pro naši rodinu, v těchto nesmírně těžkých časech, velkým povzbuzením,“ napsala Gottová fanouškům svého zesnulého muže.

„Také bych vám ráda oznámila, že na přání mého manžela bude místem jeho odpočinku hřbitov na pražských Malvazinkách. Přál si odpočívat tam, kde prožil velkou část svého života, kde to měl rád a kde se cítil doma. Věřím, že vy, kteří jste ho měli rádi, si cestu k němu vždy najdete. Až to bude aktuální, ráda vám sdělím konkrétní místo,“ dodala. Malvazinský hřbitov se nachází jen necelý kilometr od ulice, kde Gott s rodinou žil.

Záznam: Zádušní mše za Karla Gotta v katedrále sv. Víta

Super.cz

Karel Gott zemřel 1. října. V pátek 11. října se konalo rozloučení pro veřejnost na Žofíně v Praze, kam se zpěvákovi přišlo poklonit na padesát tisíc fanoušků. V sobotu 12. října se konala mše pro rodinu a přátele v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě. Následně byly zpěvákovy ostatky převezeny do motolského krematoria

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků