Ivana Gottová (46 let)
moderátorka

Bulvární status: Stáhla se do ústraní a pečovala o manžela Karla Gotta, který bojoval s rakovinou. Autor: daz


Dominika Gottová s manželem Timem Tolkkim na archivním snímku

Dominika Gottová s manželem Timem Tolkkim na archivním snímku Profimedia.cz

Zeť Karla Gotta promluvil: Co řekl finský hudebník o zdrcené Dominice i penězích od zpěváka?

Smrtí Karla Gotta (✝80) samozřejmě nejvíce trpí jeho rodina. Manželka Ivana Gottová (46) se před mediálním humbukem schovala s dcerami na neznámém místě, které prý rodině poskytl blízký kamarád Gotta Leon Tsoukernik.

Nejstarší Gottova dcera Dominika (46) zase truchlí ve Finsku, kde žije s hudebníkem Timem Tolkkim (53), jenž se proslavil v metalové kapele Stratovarius. A právě Timo popsal, jaké byly bezprostřední okamžiky poté, co se smutnou zprávu o skonu slavného tchána dozvěděl.

"Bude nám všem tak moc chybět. Už před týdnem přišla Dominika se slzami v očích a říkala mi, že její tatínek umírá. Takže to teď očekávala. Zdrceně mi oznámila, že zemřel," řekl webu Tn.cz Timo.

Záznam: Lidé nosili svíčky a květiny před vilu Karla Gotta na Bertramku

Super.cz

Dominika by na pohřeb tatínka měla přiletět. Timo ještě neví, byť by své manželce jistě byl velkou oporou. A jak na svého tchána finský hudebník vzpomíná?

"Měl jsem ho tak moc rád. Ten jeho úsměv. Ten byl nezapomenutelný. Vycházeli jsme spolu moc dobře. Také bych chtěl, aby každý věděl, že nás vždy moc podporoval. Když jsme potřebovali peníze, tak nám je půjčil. Koupil také Dominice auto za 30 tisíc euro (808 tisíc korun). Vždy tu pro nás byl," uzavřel smutný Timo. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků