Ivana Chýlková (57 let)
herečka

Bulvární status: Nepřehlédnete ji v divadle ani v televizi Autor: ac


Ivaně jemné líčení a romantické vlny moc sluší.

Ivaně jemné líčení a romantické vlny moc sluší. Foto: Studio DVA/ Adam Kraus

I Chýlková umí být za romantičku: Koukněte, jak se pod taktovkou nevlastního syna Adama Krause proměnila

Ivana Chýlková (57) není právě prototypem princezny, ale spíše silné dynamické emancipované ženy. Přesto se i ona, když chce, nebo když ji k tomu vybídne její nevlastní syn Adam Kraus, dokáže proměnit v něžnou krásku. Jako při natáčení klipu k písni Písek je čas, kterou nazpívala spolu s Davidem Kollerem, kdy jí její role velela dlouhé kadeře navlnit do romantických loken a pusu natřít na růžovo. Jak málo stačilo, aby se z Ivany stala romanticky vyhlížející žena. A sluší jí to, co říkáte?

Písnička Písek je čas bude na nově připravovaném cédéčku Vánoční koleda, které vyjde k obnovené premiéře stejnojmenného úspěšného výpravného příběhu na motivy Charlese Dickense. Režie klipu, který se natáčel v Hybernii, kde se od posledního listopadu Vánoční koleda začíná opět hrát, se ujal Adam Kraus.

„Celý klip je velmi abstraktní a prostor divadla je to jediné konkrétní, co diváka ukotvuje. Chtěl jsem, aby se Ivana i David cítili uvolněně, protože je to hlavně o nich. Obraz je velmi intimní s akcentem na samotu člověka, což je obsaženo i v samotném textu písně,“ řekl ke klipu režisér Kraus. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků