Ivan Trojan (58 let)
Herec

Bulvární status: Hvězda televizní, filmová i divadelní. Diváci ho milují hlavně jako Anděla Páně a z prken Dejvického divadla. Autor: ls


Není maska jako maska... Super.cz

Kdo nesundal respirátor ani na fotku? Podívejte se na nové laureáty Českých lvů i jejich herecké kolegy

Jen nominovaní a předávající. Na minimální počet návštěvníků byl letos seškrtaný slavnostní večer předávání cen Český lev v pražském Rudolfinu.

Většina hostů navíc spěchala, kvůli bezpečnosti si část ani na rychlé focení před služebním vchodem království klasické hudby nesundala respirátor, který je povinný nosit i na ulici, pokud je zde nakumulováno větší množství lidí.

Ostatně není maska jako maska. O tom jsme si povídali v našem video rozhovoru s maskérkou vítězného filmu Šarlatán Gabrielou Polákovou, která v něm měla na starosti aktuálního držitele ceny za nejlepší mužský výkon v hlavní roli Ivana Trojana (58).

Tereza Těžká odhalila na Českých lvech další tajemství: A proč se u televize nesešli milenci a milenky z polyamorní skupiny?

V naší galerii se můžete podívat na známé tváře, které Super.cz stihl zachytit buď před příchodem do sálu nebo když odcházeli domů, ať už s cenami, nebo bez nich. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků