Iskra Lawrence (31 let)
Modelka, aktivistka

Bulvární status: Plus size modelka porodila syna. Autor: kj


Iskra Lawrence s partnerem Philipem Paynem

Iskra Lawrence s partnerem Philipem Paynem Profimedia.cz

Pláču kvůli všemu, nespím a nosím plenky pro dospělé: Slavná modelka upřímně popsala, jak vypadá mateřství

Modelka Iskra Lawrence (31) se stala před dvěma měsíci poprvé matkou. Na svém youtubovém kanálu popsala už domácí porod, který se neobešel bez komplikací, a nyní se rozpovídala o dalších strastech spojených s mateřstvím.

Nejvíc zápasila s krvácením, kvůli němuž musela oblékat pleny pro dospělé, a poporodními hormony. „Když porodíte dítě, jste velmi emotivní. Musíte se smířit s tím, že budete plakat kvůli všemu,“ uvedla s tím, že ji rozpláče, i když vidí partnera Philipa Paynea se synem v náručí.

„Nikdy se nevyspíte. Naše dítě často pláče, a hodně nahlas. Přiměje vás to o sobě pochybovat,“ pokračovala ve výčtu svých útrap.

Další výzvou pro ni bylo kojení, neboť musela výrazně zvýšit příjem kalorií. „Moje asistentka mi řekla, že musím konzumovat minimálně 4000 kalorií za den, což je hrozně moc jídla. Nemám vůbec čas, tak na jídlo nemám mnohdy ani pomyšlení.“

Iskra je, co se týče její nové role maminky, na sociálních sítích velmi sdílná. Popsala nejen porod a zakopání placenty na zahradě, ale i vlastní úzkosti. Rozhodně v tom však není sama, věrné fanynky jí v komentářích často vyjadřují podporu a dělí se o své vlastní zkušenosti. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků