Inna Puhajková (35 let)
modelka

Bulvární status: Ve Sportovních novinách na Nově pořád válí. Autor: daz


Do daleké ciziny se hned tak nepodívá. Super.cz

Nemůže si vybrat, kam pojede na dovolenou. Puhajkové dovolila Nova vycestovat jen do tří vybraných zemí

Také Inna Puhajková (35) byla nucena v době pandemie koronaviru změnit svůj režim. Pomalu se u ní ale všechno vrací do starých kolejí. „U mě se všechno vrací do normálu. Slýchám kolem sebe, jak lidé mluví o druhé vlně, ale já zatím nepociťuju nějakou změnu,“ říká moderátorka.

Koronavirus ovlivnil i její práci na Nově. „Momentálně je v budově podstatně méně lidí. Mně to ale nevadí, aspoň je tam větší klid. Pro mě se nic nezměnilo, upravil se režim a rozdělili jsme se do dvou skupin, aby se zamezilo míchání lidí. Jinak pracujeme dál. Až na drobné změny je to pro mě stejné,“ říká Inna.

Od svého zaměstnavatele má Inna z bezpečnostních důvodů dovoleno vycestovat jen do tří konkrétních zemí. „Dozvěděla jsem se před dvěma dny, že máme povolené jen tři země. Osobně mě ale dovolená v zahraničí neláká i s ohledem na to, že vznikají nová opatření. Pokud někam vyrazím, tak to bude možná Slovensko nebo Rakousko, která zakázané nemáme,“ říká Puhajková, která v životě ještě nebyla v Tatrách a ráda by to napravila.

ČTĚTE TAKÉ: Jágrova současná a bývalá partnerka jsou si prý velmi podobné. Co si o tom jedna z nich myslí?

Puhajkové stačí, když vyrazí na výlet do české přírody. „Pohyb potřebuju, jelikož mám práci psychicky náročnou a sedavou. Jsem zvyklá sportovat a teď člověk trávil hodně času v práci nebo doma. S přítelem jsme často vyrazili třeba jen tak na kolo. Pohyb nám chyběl,“ říká Inna Puhajková, která chodí se stejně starým fotbalistou Petrem Tlustým. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků