Ina Tina (35 let)
blogerka

Bulvární status: Kdekoli se česká „Lady Gaga“ objeví, tam na sebe strhne pozornost. Autor: jc


Na luxusní párty bylo co obdivovat...

Na luxusní párty bylo co obdivovat... Foto: Super.cz/Michaela Feureislová

Nejkrásnější šaty, největší výstřihy, erotické dusno i přešlapy: Podívejte se, jak to vypadalo na párty roku!

Párty Moët & Chandon patří jednoznačně k nejprestižnějším a nejluxusnějším akcím filmového festivalu v Karlových Varech. Hvězdy už měsíce přemýšlí nad róbami a modlí se, aby získaly pozvánku. Před akcí tráví hodiny u kadeřníků a vizážistů. Letošní ročník se nesl v duchu podmořského světa, dress code byl jasně daný.

Jednoznačně nejkrásnější šaty splňující dress code předvedla přítelkyně Leoše Mareše (45) Monika Koblížková, která vynesla "mořskou pěnu" z dílny Beáty Rajské (58). Titul nejzajímavější šaty si odnesla blogerka Ina Tina (35) v šatech Liběny Rochové. Sice se vzhledem k úzkým šatům málem zabila, ale vypadala božsky. Mořská pana Nikol Švantnerová (28) v šatech Sama Dolceho vypadala naprosto úchvatně a byla největší ozdobou párty. Slušelo to také oblečené neoblečené Anetě Vignerové (33) v šatech návrháře Michala Kováčika.

Naopak naprosto mimo byla tentokrát Kateřina Sokolová (32). Krátké strečové mini šaty se na takovou událost rozhodně nehodí. Stejně tak Eva Holubová (62) šlápla vedle. Dáma s šedesátkou na krku by punčochy měla předvádět maximálně v ložnici.

Kdo zvládl téma na jedničku a kdo se pořádně sekl? Podívejte se v naší fotogalerii na krásky, jimž se podařilo perfektně zahalit do mořské pěny, i dámy, jejichž šaty bohužel propadly. 

Kdo byl na večírku nejkrásnější?

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Profilový článek