Igor Bareš (55 let)
herec

Bulvární status: Je z něj potřetí táta! A je šťastný. Nebýt tedy alimentů na dospělou dceru. Autor: daz


Igor Bareš v Případech 1. oddělení

Igor Bareš v Případech 1. oddělení Foto: archiv České televize/Vojtěch Hurych

Herec Igor Bareš v šoku: Soud ho připravil o osmnáct tisíc měsíčně!

Jeden z nejpopulárnějších českých herců vůbec Igor Bareš (55) se bude muset ještě o něco víc otáčet, než dosud! Soud totiž rozhodl, že musí cvakat osmnáct tisíc měsíčně na devatenáctiletou dceru. Uznal tak žalobu její matky, která ještě před dosažením plnoletosti slečny usoudila, že dvanáct tisíc měsíčně je málo a že slavný táta musí za „hříchy mládí“ platit mnohem více!

Rozsudek zatím není pravomocný. „Rozhodnutí soudu mi ještě nepřišlo, až přijde, budu se odvolávat. První instance v Blansku rozhodla tak, že bych měl platit osmnáct tisíc měsíčně,“ řekl Super.cz herec, který má bohužel v poslední době s dcerou vztahy na bodu mrazu, pevně ale věří, že si k němu zase najde cestu. A dušuje se, že ji rozhodně kvůli nové rodině nijak nezanedbává.

„Už ta částka (12 tisíc – pozn. red.) byla ale léta velmi vysoká, s tím se však nedalo nic dělat. Dokonce jsem ani soud nežádal o snížení výživného v době, kdy se mi změnila sociální situace a narodily se mi dvě děti. Měl bych na to patrně nárok,“ řekl již dříve Super.cz uznávaný divadelní a televizní herec.

Má totiž dvě malé děti s manželkou, herečkou Antonií Talackovou a jediný stálý, jistý příjem z vinohradského divadla. Proto ani jeho advokátka nečekala, že by mohlo k navýšení výživného dojít. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků