Hugh Jackman (51 let)
herec

Bulvární status: Filmový Wolverine tvoří stabilní pár s o třináct let starší manželkou. Autor: ac


Takhle Deborra řádila v New Yorku.

Takhle Deborra řádila v New Yorku. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Jako zamlada! O 13 let starší manželka slavného herce se po šedesátce prohání po ulicích na koloběžce

Deborra-lee Furness (62) sice není nejmladší, ale to ještě neznamená, že je za zenitem. Ulicemi New Yorku se proháněla na elektrické koloběžce a vypadala v dobrém rozpoložení.

Málokterá manželka slavného hollywoodského krasavce je pořád tak plná života a elánu. Deborra k tomu má ale dobrý důvod. Manžel Hugh Jackman (51) je jí tak oddaný, až z toho ženy po celém světě jdou do kolen. Pár v dubnu oslavil 22. výročí svatby a Jackman pěl na svých sociálních sítích na manželku opravdové ódy.

„Od prvního dne jsme jeden pro druhého byli nejdůležitějšími lidmi na světě. O 22 let později se to jenom prohloubilo. Ty a děti jste tím největším darem, který jsem kdy dostal. Miluji tě na miliónkrát kolem celého světa,“ napsal na svých sociálních sítích.

A vypadá to, že Jackman a Furness, kteří spolu mají syna Oscara (17) a dceru Avu (12), jsou opravdu stále zamilovaní. Pravdou je, že Jackman mohl mít kdejakou mladší krasavici, ty se na něj totiž vždy jen lepily. Na aféry ho však příliš neužije. Klobouk dolů, to se v Hollywoodu jen tak nevidí. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků