Heidi Klum (48 let)
modelka

Bulvární status: Vdala se za zajíčka z kapely Tokio Hotel. Autor: ac


Americká zpěvačka Halsey (23) si poslední dobou vybírá outfity, které jí pravidelně pomáhají uvíznout v paměti přítomných.

Americká zpěvačka Halsey (23) si poslední dobou vybírá outfity, které jí pravidelně pomáhají uvíznout v paměti přítomných. Foto: Super.cz / Profimedia.cz

Odvážný, ultra vysoký rozparek se atraktivní zpěvačce na charitativní akci postaral o ostudu večera

Nebyla toho večer sama, kdo měl na šatech tak vysoký rozparek. Večerní toalety celebrit, které středeční galavečer amfAR americké Nadace pro výzkum AIDS v New Yorku navštívily, byly pro slavné dámy ideální příležitostí, jak decentně předvést své půvaby.

Jenže americká zpěvačka Halsey (23), které to jinak velmi slušelo, večerní toaletu zkrátka nosit neumí.

A tak se stalo, co se nutně stát muselo. Halsey, která svým běžným outfitem platí spíš za punkerku, se faux pas dopustila hned na úvod, při svém příchodu před zástupce tisku. Ultra dlouhý rozparek jinak krásných šatů se bez zpěvaččiny kontroly stal pastí, do které hned spadla.

Obrázky této atraktivní blondýnky a jejího odhaleného klína chráněného už pouze úzkým proužkem kalhotek oblétly v zápětí prakticky celý svět. Začíná být už pomalu pravidlem, že Halsey, známá i pro své přiznání k bipolární poruše osobnosti, bude platit ve vyšších kruzích za neřízenou (a tudíž raději nežádoucí) střelu. 

Super.cz


Časová osa článků