Heidi Klum (49 let)
modelka

Bulvární status: Vdala se za zajíčka z kapely Tokio Hotel. Autor: ac


Jasmine Tookes předvedla luxusní podprsenku.

Jasmine Tookes předvedla luxusní podprsenku. Profimedia.cz

Největší skvost nejžhavější přehlídky roku: Tato snědá kráska nesla na svých ňadrech poklad za 76 miliónů

V Paříži byly k vidění ve spodním prádle ty nejžádanější modelky současnosti. Nejluxusnější podprsenku však mohla obléknout jen jedna z nich.

Velké pocty se letos dočkala pětadvacetiletá Jasmine Tookes, která je součástí andělské stáje značky Victoria´s Secret teprve od loňského roku. Podprsenku ze zlata a drahokamů už v minulosti předvedly Gisele Bündchen (41), Miranda Kerr (39), Heidi Klum (49), Karolína Kurková (38) i Daniela Peštová (51).

Kráska, která se oproti svým kolegyním odlišuje snědným odstínem kůže, na přehlídce zúročila svou vysportovanou postavu. Jasmine se v minulosti věnovala gymnastice, což je na její postavě znát.

Letošní Fantasy Bra je dílem šperkaře Eddieho Borga a zdobí ji diamanty a smaragdy. Hodnota tohoto skvostu činí 3 milióny amerických dolarů, což podle aktuálního kurzu odpovídá 76 miliónům českých korun.

Fantasy Bra je součástí přehlídky Victoria´s Secret Fashion Show už od roku 1996, kdy ji oblékla Claudia Schiffer (51). Nejdražší podprsenku předvedla v roce 2000 Gisele Bündchen, která na sobě měla poklad za 15 miliónů dolarů. Letošní model tak v historii přehlídky patří k těm nejskromnějším. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků