Harry Styles (27 let)
zpěvák, herec

Bulvární status: Začínal ve skupině One Direction a nyní se věnuje úspěšné sólo kariéře. V roce 2021 získal za svou hudbu první ocenění Grammy. Autor: kv


Harry Styles

Harry Styles Profimedia.cz

Hezoun z chlapecké kapely přiznal, že nové album tvořil na drogách: Sjetý lysohlávkami si způsobil i nepříjemné zranění!

Po dvouleté pauze se hezoun Harry Styles (27), který se proslavil hlavně působením v chlapeckém boybandu One Direction, vrací s novým albem. V rozsáhlém rozhovoru pro magazín Rolling Stone na sebe práskl několik peprných informací. Mimo jiné také to, že album vznikalo, když byl zpěvák na drogách.

Halucinogenní houby nebo lysohlávky, chcete-li, se staly součástí Harryho tvůrčího procesu, jak prozradil v rozhovoru. S písničkářem Robem Sheffieldem, který s ním na albu spolupracoval, si prý nahrávání celkem užívali.

„Vzali jsme si houby, lehli na trávu a poslouchali Paula McCartneyho. Prokousl jsem si jazyk. Takže jsem se snažil zpívat s pusou plnou krve,“ zavzpomínal Styles.

Jestli tvůrcům alba drogy při nahrávání pomohly, zjistí fanoušci už brzy. Deska by měla obsahovat hlavně písně o lásce, sexu a smutku, neboť se Styles, který nedávno odmítl roli prince v hraném zpracování Malé mořské víly, vzpamatovával z rozchodu s modelkou Camille Rowe. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Profilový článek