Hanka Kynychová (52 let)
cvičitelka

Bulvární status: Oblíbená cvičitelka pravidelně pomáhá dětem z dětských domovů se svým projektem Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Autor: daz


Svým dvojčatům nedala pohov ani o prázdninách.

Svým dvojčatům nedala pohov ani o prázdninách. Foto: Super.cz/Herminapress

Hyperaktivní cvičitelka Kynychová ukázala svá dvojčata: Holky si od učení neodpočinuly ani o prázdninách

Většinou ji vídáme ve sportovním oblečení. Hanka Kynychová (52) byla ale jednou z pozvaných celebrit, které měly odprezentovat novou kolekci šperků. A k těmto ozdobám musela zvolit odpovídající outfit. Přišla tedy ve vílích šatech od Renaty Glosové a cítila se dobře.

„Materiál je bezvadný. A šperky mé kamarádky Jitky Kudláčkové korespondují s tématem šatů, takže co tady mám dnes na sobě, působí opravdu žensky,“ uvedla Hana.

Známou cvičitelku na akci doprovodily její dcery, dvojčata Sofie a Alexandra. Hyperaktivní cvičitelka prý svým dětem připravila velmi akční prázdniny, neměly čas zahálet. „I o prázdninách se holky učily, protože ta třetí třída byla opravdu náročná. Mozek nesmí zahálet,” přiznala Kynychová a jedním dechem dodala: „Holky byly o prázdninách na táboře, my s manželem sami doma, což byl také relax, nemusela jsem ráno vstávat. Teď už zase jedem v režimu rodiny. Prázdniny byly pěkné, děkuji za ně.” 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků