Hanka Kynychová (53 let)
cvičitelka

Bulvární status: Oblíbená cvičitelka pravidelně pomáhá dětem z dětských domovů se svým projektem Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Autor: daz


Eva Perkausová cvičí často a ráda

Eva Perkausová cvičí často a ráda Foto: archiv Kavky4Sport (4x)

Ve fitku je lepší podívaná než s pivkem u telky: Eva Perkausová cvičí v hodně úsporném úboru. Přesvědčte se sami

O tom, že Eva Perkausová (27) patří mezi české sexbomby, se může přesvědčit každý divák, který sleduje zprávy ze světa šoubyznysu na televizní obrazovce. Ale ani Eva nemá své svůdné křivky zadarmo.

Denně na sobě maká během pěti kilometrů a svaly rýsuje a tvaruje v posilovně. A to, že se sportu skutečně nebojí, chce dokázat tím, že vyzvala cvičitelku Hanku Kynychovou (53) k osobnímu souboji. Hanka je totiž tomto o víkendu 23.-24.9. jednou z hlavních hvězd sportovní akce Kavky4Sport. A Eva nechce zůstat pozadu. Rozhodla se, že se s Hankou utká v jejích disciplínách.

A tak se účastníci nedělního odpoledne mohou těšit na souboj Evy s Hankou v kruhovém tréninku, břišním pekáči, postavě snů či pevném zadku. Hanka je sice profesionálka, ovšem Eva zase o generaci mladší, tak uvidíme, jak to dopadne. "Kdybych měla někdy skončit s moderováním, založila bych si sportovní školu," prozradila moderátorka, že svoje cvičení bere opravdu vážně. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků