Hanka Kynychová (53 let)
cvičitelka

Bulvární status: Oblíbená cvičitelka pravidelně pomáhá dětem z dětských domovů se svým projektem Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Autor: daz


Marek Dědík bude za pár měsíců otcem. Super.cz

Snoubenka Marka Dědíka se pochlubila těhotenským bříškem: Přibrala sedm kilo, svatba se odkládá

Tanečník Marek Dědík (38) se stane na začátku prosince otcem a se svojí partnerkou už si moc nezatancuje. "Ještě se snažím, ale už je to omezené," smála se Tereza Stařičná, která snoubence doprovodila na víkendový workshop cvičitelky Hanky Kynychové (53) k jejímu projektu Hejbejte se a zpívejte.

Doma už má pár prý skoro všechno pro příchod potomka připravené, předvybraná mají i jména. "Pohlaví víme, ale zatím si to chceme nechat pro sebe. A máme zhruba šest finálních jmen, ze kterých se budeme snažit společně vybrat," prozradil Marek, který se také chystá ještě vymalovat.

Marek sice Terezu požádal o ruku, ale svatba hned tak neproběhne. "Zatím jsme ji odložili na neurčito," nechce se Tereza vdávat s bříškem, i když zatím není moc vidět. "Přibrala jsem sedm kilo," prozradila. "Zato já přibírám spolu s ní," ukázal nám své trochu větší bříško i tanečník. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků