Hanka Kynychová (53 let)
cvičitelka

Bulvární status: Oblíbená cvičitelka pravidelně pomáhá dětem z dětských domovů se svým projektem Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Autor: daz


Na setkání s hady Kynychová jen tak nezapomene.

Kynychová prožila v Boyardu nefalšované peklo: Takhle ji roztřáslo sblížení s hady

Díky cvičení má Hanka Kynychová (53) pevnou postavu a stabilita jí nečiní problém, ale při natáčení Pevnosti Boyard se jí pořádně rozklepala kolena. Hada by si jako domácího mazlíčka očividně nepořídila ani v tom nejhorším snu.

Legendární adrenalinová soutěž rozhodně není pro slabé povahy. Vysportovaná Kynychová hravě zvládla fyzicky náročné překážky, ale ve Francii na ni čekalo také nemilé překvapení v podobě sklepení plného plazů. Hanka musela prokázat odvahu a s tvory, k nimž má odpor, dokonce navázat kontakt.

Soutěžní úkol známou cvičitelku vyvedl z rovnováhy. Hrůzu nahánějící obyvatelé pevnosti se jí totiž příliš nezamlouvali a při natáčení nešla daleko pro ostřejší výraz. V soutěži sice překonala fobii, ale s hady se nejspíš jen tak mazlit nebude.

Česká verze Pevnosti Boyard odstartuje už v sobotu. V prvním soutěžním týmu se kromě Kynychové objeví i Vojta Kotek (33) a trio ze seriálu Ohnivý kuře - Jakub Prachař (37), Jan Dolanský a Kristýna Leichtová (35). 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků