Hana Holišová (41 let)
herečka, zpěvačka

Bulvární status: Vítězka první řady show Tvoje tvář má známý hlas Autor: ac


Hana Holišová Super.cz

Tohle není maska z Tváře, kterou vyhrála: Proměna v Martu Kubišovou se u této zpěvačky mimořádně povedla

Společně s Berenikou  (31) Kohoutovou (31) se alternují v titulní roli představení Marta o životě zpěvačky Marty Kubišové (79) a zpívají její nejznámější písně. "Jsem šťastná, že u toho mohu být, ale zároveň je to náročné. Paní Kubišová by to asi nerada slyšela, ale zpívat písně žijící legendy je těžký úkol," řekla Super.cz herečka a zpěvačka Hana Holišová (41).

Nejde samozřejmě jen o zpěv, ale i o herectví, protože Hanka musí interpretovat i Martin složitý život a postoje, s nimiž se dokáže ztotožnit a obdivuje je.

Marta Kubišová prozradila, proč si přestala barvit vlasy. Přidala se k ní i dcera Kateřina

"Její písničky jsem znala, moje maminka ji zbožňovala. Některé její písně mám i ve svém repertoáru, když vystupuji s brněnským big bandem. Mediální obrazy takových osobností jsou často zkreslené. Ale ať to bylo jakkoliv, obdivuji, že si zachovala sama sebe a svoji tvář v té hrozné době. To, co prožila, je pro mě nepředstavitelné," míní Hanka, která se snaží život Kubišové co nejpodrobněji nastudovat a ráda by se s ní setkala i osobně.

Při našem rozhovoru jsme se ale nevěnovali pouze jediné roli. Hanka nám svěřila, že se v poslední době snažila trochu pracovně zvolnit, ale aktuálně se jí to úplně nedaří.

Finále Tváře mělo překvapivý závěr. Kdo vyhrál šampionskou řadu?

"Současně se zkoušením Marty mě čeká natáčení nového seriálu na jižní Moravě, v létě to bude ještě Noc na Karlštejně na hradě Karlštejn, pořád točím seriál Ulice, hraju v Městském divadle Brno, kde jsme měli nedávno premiéru muzikálu Sněhurka. Čeká mě intenzivnější období, ale pak si to plánuju tak, abych měla víc volna i pro svůj soukromý život," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků