Hana Holišová (42 let)
herečka, zpěvačka

Bulvární status: Vítězka první řady show Tvoje tvář má známý hlas Autor: ac


Hana Holišová je stále v jednom kole.

Hana Holišová je stále v jednom kole. Herminapress

Pracovní kolotoč jí dává zabrat: Hvězda Ulice Holišová se rozhodla ubrat, odejde snad z nekonečného seriálu?

Pravidelně ji vidíme nejen v nekonečném seriálu Ulice, ale také na divadelních prknech. Hana Holišová (42) má ve svém repertoáru na dvanáct činoherních a muzikálových rolí a vedle toho zvládla také oslnit svým pěveckým výkonem v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas.

Oblíbená herečka se nyní rozhodla ve svých aktivitách ale polevit. „Nyní se snažím pracovně zvolnit tempo, snad bude i dostatek času. V posledních letech jsem toho měla opravdu moc a řekla jsem si, že potřebuju také trochu volného času,“ prozradila herečka a zpěvačka.

„Fanoušci se ale nemusí bát, žádný projekt neukončuji, spíš neberu nové projekty a nové pracovní závazky,“ svěřila Holišová s tím, že účast na benefičním muzikálovém večeru Horečka úterní noci rozhodně odmítnou nemohla. „Díky Lilian Sarah Fischerové, která to celé organizuje jsem se účastnila v minulosti jednoho koncertu podobného ražení,“ řekla Holišová.

„To tehdy bylo na podporu jedné konkrétní holčičky a nyní půjde výtěžek z na Nadační fond Veroniky Kašákové, což si myslím, že je skvělý nápad,“ prozradila Hanka, které 14. května na prknech Divadla Broadway vedle řady svých kolegů z branže. „Budu zpívat něco co mám v repertoáru a něco co budu zpívat poprvé, už se na to moc těším,“ dodala herečka. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků