Hana Heřmánková (58 let)
televizní hlasatelka

Bulvární status: Čím je starší, tím lépe vypadá. Autor: daz


Zleva Antonín Procházka, Karel Heřmánek a Zdeněk Žák ve hře Tři muži na špatné adrese

Zleva Antonín Procházka, Karel Heřmánek a Zdeněk Žák ve hře Tři muži na špatné adrese Foto: Angelina Nga Le

Je tu na správné adrese: Tento známý herec vystřídal Boba Klepla v 18 let uváděné divadelní hře

V Divadle Bez zábradlí se nedávno slavilo ve velkém. Odehrála se zde 450. repríza komedie Tři muži na špatné adrese. Současně se v této hře poprvé objevil herec Antonín Procházka, který vystřídal kolegu Boba Klepla (který zase střídal Jana Hrušínského).

Komedie Tři muži na špatné adrese se v Divadle Bez zábradlí hraje už osmnáct let. Premiéru tehdy zhlédnul i její autor, dramaturg Luigi Lunari. K 450. uvedení poslal blahopřání.

„Co dodat k tomu, že jste odehráli úžasných 450 repríz Třech mužů na špatné adrese? Jako by to bylo včera, kdy jste v nově otevřeném Divadle Bez zábradlí prvně uvedli mou hru a já zažil ten úspěch, ocenil vaše herecké výkony, poctivý přístup k myšlence hry, vaši hravost a fantazii,“ píše ve svém dopise a pokračuje: „‘Kapitán‘ Karel Heřmánek si již po 450. umývá nohy a já jsem hrdý, že má hra již aspiruje do zápisu v Guinessově knize rekordů.“

Diváky v divadle vedle zmíněného Heřmánka bavili Zdeněk Žák, Johanna Tesařová a Antonín Procházka. „Čtyři sta padesátou reprízu jsme oslavili opravdu krásně. Nechyběl dort, šumivé víno a především standing ovation. Není nic krásnějšího, než když v divadle diváci povstanou a odmění herce potleskem vestoje. Tentokrát to bylo o to silnější, že si ve Třech mužích poprvé zahrál Antonín Procházka, který v roli vystřídal Boba Klepla. Antonín byl úžasný a do kolektivu Tří mužů zapadl šarmantně a s humorem,“ měla radost ředitelka divadla Hana Heřmánková (58). 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků