Gisele Bündchen (40 let)
modelka

Bulvární status: Po 15 letech klesla v žebříčku nejlépe placených modelek. Autor: ac


Gisele Bündchen předvádí prádlo své vlastní značky.

Gisele Bündchen předvádí prádlo své vlastní značky. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Už chápete, proč je nejlépe placenou modelkou světa? Na dokonalém těle Gisele Bündchen vypadá spodní prádlo naprosto skvostně

Brazilská kráska si pózováním vydělala už slušný balík, ale její jmění v nejbližší době ještě poroste. K modelingu totiž přidala i své podnikatelské aktivity.

Gisele Bündchen (40) už na svém sexy těle předvedla oblečení nejrůznějších značek, které za spolupráci se slavnou modelkou utratily ohromné sumy. Nejlépe placená modelka světa se ovšem rozhodla, že si nikým nenechá mluvit do toho, co nosí na svém těle. Nejnovější kolekce spodního prádla je tak z její vlastní produkce Gisele Intimates.

Slavná modelka na vlastní kůži vyzkoušela všechny nové modely, jejichž cena začíná na v přepočtu 500 korunách. Příjmy z prodeje kalhotek a podprsenek teď plynou rovnou do její kapsy a nemusí se o zisk dělit se zavedenými značkami. Otázkou ovšem zůstává, zda bude prádlo z kolekce Gisele Bündchen vypadat tak sexy i na běžných nositelkách. Ne každá žena má totiž po dvou dětech dokonalé míry jako tato brazilská kráska. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků