George Clooney (60 let)
herec, producent

Bulvární status: Má dvojčata s právničkou Amal. Autor: kj


Její řeč dojala všechny přítomné.

Její řeč dojala všechny přítomné. Profimedia.cz

George Clooney převzal cenu za celoživotní dílo. Největším oceněním však byla dojemná řeč jeho manželky

Nestárnoucí hollywoodský fešák George Clooney (60) převzal ocenění za celoživotní dílo od Amerického filmového institutu v divadle Dolby Theater v Los Angeles a jeho krásná manželka Amal (40) u toho nemohla chybět.

A byla to právě ona, kdo Clooneyemu vzdal největší hold a dojal všechny přítomné svou řečí. O svém manželovi promluvila poprvé veřejně a stálo to opravdu za to. „Nejprve je to gentleman. Je to gentleman každým coulem, jak už se to dnes ani nevidí. Potkala jsem ho v době, kdy jsem se pomalu smířila s tím, že skončím jako stará panna,“ svěřila se publiku o svých obavách, než potkala Clooneyho.

„Velmi brzy jsem začala cítit, že nechci nikoho jiného a když byl pryč, nemohla jsem bez něj spát. O pět let později se nic z toho nezměnilo a on je stále člověk, kterého obdivuji nejvíc na světě a z jehož úsměvu se mi pokaždé podlamují kolena. Moje lásko, co jsem našla s tebou, je ta největší láska, ve kterou jsem vždycky doufala, že existuje,“ dojala Amal přítomné.

Jako právnička a bojovnice za lidská práva je Amal skvělou řečnicí, takže není divu, že při jejím projevu jedno oko nezůstalo suché. Clooneyho přišel na pódium podpořit i jeho otec Nick, jehož gratulace synovi byla neméně dojemným gestem. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků