Gabriela Wolfová (43 let)
redaktorka Super.cz


Míša Ochotská

Míša Ochotská Foto: Archiv M. Ochotské

Míša Ochotská se předvedla v plavkách. Pyšní se přírodními čtyřkami!

I když už žije mimo záři reflektorů, stále na sobě pořádně maká. A na její postavě je to znát! Bývalá moderátorka zpráv na Nově Michaela Ochotská (38) se vystavila v plavkách.

"I v covidové době jsme si našli náhradu za bazény a fitness centra. Pořídili jsme si kolečkové brusle, kola. Když máte dítě a vymýšlíte s ním pořád nějaké aktivity, tak to jde samo. A jógu cvičím kdekoliv, doma i na zahradě," řekla Super.cz Ochotská.

A že se je na co dívat. Vzhledem k tomu, že minimálně týden si "užijeme" deštivého počasí, měli bychom si tento pohled užít dosyta. "A teď se na chvíli zase schováme pod deštníky," krčí rameny Míša.

Bývalá hvězda Novy má za sebou už dvě očkovací dávky proti covidu. A to v pouhých 36 letech

Exmoderátorka ještě během manželství s Lukášem Rosolem byla kost a kůže a trpěla únavovým syndromem. Už dlouho je ale naprosto v pořádku a zase má zpět své sexy křivky bez zásahu plastického chirurga. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků