Gabriela Wolfová (43 let)
redaktorka Super.cz


Dcera Míši Noskové Eliška

Dcera Míši Noskové Eliška Foto: Honza Kvarda

Míša Nosková stříhala se slzami v očích dceři vlasy nakrátko, aby zhoustly, a vyplatilo se! Má neuvěřitelnou hřívu do pasu

Jako malá holčička toužila dcera zpěvačky Michaely Noskové (40) po dlouhých vlasech. Ta ale řekla jasné ne. Stříhala jí vlasy nakrátko, aby posílily a získaly hustotu. A vyplatilo se. V deseti letech má Eliška nádherné vlasy do pasu.

"Měla vlasy hodně řídké a nechtěla jsem, aby měla v budoucnu pár chlupů na hlavě. Tak jsem stříhala a vyplatilo se. Vypadá krásně," řekla Super.cz pyšná Míša Nosková při pohledu na dceru.

Během českého lockdownu přibrala 7 kilo! Míša Nosková stejně jako řada jejích kolegyň řeší nadváhu

Desetiletá dcera jí roste před očima. "Strašně to letí, takže jsem si ani skoro nevšimla, že začala nosit pidi podprsenky, má kluka a stojí půl hodiny před skříní, když si vybírá oblečení. Děsím se okamžiku, kdy mi řekne, že už se mnou nepůjde na brusle, protože to je trapný," směje se Nosková.

Geny se nezapřou. "Je celá po mamince. Ptá se mě, kdy bude moct skákat padákem, dělá ráda parkour a akrobacii. Taková vyloženě holčička. Jsem strašně ráda , jaký vztah máme, je prostě zlatá," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků