Gabriela Soukalová (33 let)
Biatlonistka

Bulvární status: Po rozvodu to zkouší jako moderátorka. Autor: ls


Gabriela Koukalová a Petr Koukal

Gabriela Koukalová a Petr Koukal Herminapress

Gábina Koukalová promluvila o drsném rozvodu s manželem. Slova plná zklamání

Bývalá královna biatlonu a moderátorka pořadu ShowTime na Primě Gabriela Koukalová (33) sice září vedle nového přítele Miloše, radost jí ale kazí rozvodové tahanice s dnes již bývalým partnerem Petrem Koukalem. S tím jsou od října oficiálně rozvedeni, nyní začal boj o majetek.

Gábina si myslela, že se rozvedou v přátelském duchu, ale spletla se. "Čím delší čas uplynul od rozvodu, jsem do jisté míry víc a víc zklamaná. Pořád jsem věřila tomu, že se dokážeme domluvit jako dospělí lidi, ale teď z toho nemám ten pocit, dokonce je mi to až nepříjemný v tom, že jsou zpochybňovány moje sportovní úspěchy, ocenění a dospělo to do takové fáze, že si prostě oba dva musíme brát právního zástupce. Takže v klidu to asi moc neproběhne," řekla Koukalová.

Dlouho po manželovi nesmutnila! Gábina Koukalová už má za badmintonistu náhradu. Tohle je její nový muž

Sama se diví, jak dlouho měla růžové brýle a neposlouchala okolí, které ji často varovalo. "Je to o mně, že jsem vůbec něco takového na sobě dopustila, že v podstatě ten člověk jenom vycítil šanci a asi si mě uměl docela dobře přečíst," krčí rameny.

"Je to pro mě cenná zkušenost, jsem teď bohatší o spoustu zkušeností a věřím, že mě to hodně posílilo. Mrzí mě, že musím dát mnoha lidem kolem sebe za pravdu, a dneska si uvědomuju, jak jsem měla dlouhou dobu zavřený oči," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků