Gabriela Partyšová (44 let)
moderátorka

Bulvární status: Diváci s ní v televizi snídají. Autor: daz


Gabriela Partyšová Super.cz

Gábina Partyšová je jako proutek: Díky výzvě ke cvičení shodila už tři kila a nyní váží jen 51 kilogramů

Figuru má jako proutek. Moderátorka Gabriela Partyšová (44) na sobě pravidelně pracuje, a to kvůli práci před kamerou. Ta totiž opticky přidává, a proto zůstává neustále v pohybu. Díky tomu se může chlubit opravdu útlou postavou.

„Dřu skoro denně, protože kamera nafukuje 5 až 7 kilo. My, co jsme v televizi, musíme být v podstatě trochu podvyživení, abychom tam vypadali normálně,“ svěřila se Super.cz moderátorka, kterou jsme potkali na finále České Missis.

Hlavně nechce být objemná na obrazovce. Partyšová prozradila své fígle, jak si udržet postavu dvacítky

Milovnice pohybu nyní dokonce přišla s výzvou, díky které se s Gábinou můžou dostávat do formy i další lidi. „Vymyslela jsem teď na sociálních sítích takovou motivační výzvu 100 dní v pohybu. Začala jsem 23. září a končím na Silvestra. Přidalo se už spoustu lidí a mám z toho obrovskou radost. A chci na jaře příštího roku udělat akci, na velkém prostranství, kde budeme všichni, co se do téhle výzvy pustili,“ řekla nám Partyšová, která v černých šatech předvedla výstavní figuru.

Za takřka měsíc, kdy je denně v zápřahu, se Gábině dokonce podařilo ještě víc zhubnout. „Za tu výzvu už jsem zhubla tři kila. Každý pohyb se vyplácí. Teď vážím 51 kilo a moje váha se pohybuje 50 až 55 kilo, ale moc na váhu nedám, protože když na sobě makám, tak mám víc svalů a ty váží víc než tuk,“ dodala moderátorka. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků