Gabriela Partyšová (44 let)
moderátorka

Bulvární status: Diváci s ní v televizi snídají. Autor: daz


Gabriela Partyšová Super.cz

Rozvod ji těžce poznamenal: Tři roky jsem brala prášky na spaní a proti úzkosti, přiznala Gábina Partyšová

Gabriela Partyšová (44) přiznává, že má obrovskou radost z toho, že místo Snídaně s Novou moderuje pořad Život ve hvězdách. "Po sedmi letech konečně nevstávám ve tři čtvrtě na čtyři. Už jsem měla i pracovní krizi a poslední rok jsem se modlila, aby se mi v práci něco změnilo. Do toho přišel covid, tak jsme byli na druhou stranu rádi, že alespoň nějakou práci máme," svěřila Super.cz moderátorka.

Z nepravidelného životního rytmu a stravování už měla i zdravotní problémy. "Vždycky jsem měla velký problém se spánkovým režimem. V minulosti jsem po prvním rozvodu dokonce tři roky brala prášky na spaní a zklidňující proti úzkostem. Prolezla jsem si psychickým dnem. Ale co tě nezabije, to tě posílí," přiznala.

Hlavně nechce být objemná na obrazovce. Partyšová prozradila své fígle, jak si udržet postavu dvacítky

"A tohle období mi malinko připomnělo i to vstávání do Snídaně, protože člověk je totálně unavený, sice ráno funguje, ale skončí v devět a je úplně vyřízený. Takový jetlagový den. Jsem holka po čtyřicítce a všechno, co dělám proti spánkovému i dalšímu režimu, mě doběhne," pokračovala.

To už ale zkoušela prostředky na přírodnější a zdravější bázi. "Začala jsem s homeopatií, bylinami včetně léčivého konopí, které je variantou na zklidnění, udělala jsem si kurz jógy, abych se naučila pořádně dýchat. Dneska už jsem vyčištěný člověk," míní. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků