Gabriela Lašková (31 let)
Česká Miss 2013

Bulvární status: Missí nemoc ji nepostihla. Za dlouholetého partnera se už i provdala Autor: ls


Gabriela Lašková Super.cz

České Miss se z obrazovky stýská po molu: Odhalené modely už ale nosit nemůže

Modeling už téměř pověsila na hřebík. Bývalá Česká Miss Gabriela Lašková (31) se napevno usídlila na televizní obrazovce. Občas se ale Gábině po mole zasteskne, když je na módní přehlídku pozvána aspoň jako host. To nám svěřila na přehlídce své oblíbené návrhářky Beaty Rajské.

"Přece jenom se na mole jako modelka cítím o něco klidnější než v moderátorské práci, ať už se čtecím zařízením na obrazovce anebo při uvádění naživo. Je tam méně zodpovědnosti, hlavně co se mluvy týče. To mi, přiznám se, občas vyhovuje," svěřila. "Když jsem na holky koukala, vzpomínala jsem, jak je ta práce strašně příjemná a trošku jsem jim záviděla. Ale úplně nejúlevnější je pozorovat vše jako divák," smála se Gábina.

"Ještě občas dostávám jako modelka nějakou nabídku. Buď to bývají velké přehlídky návrhářek anebo naopak ty malé, pro radost. Myslím, že jsem si ponechala to nejkrásnější, co jsem mohla. Jen s odvážnými modely už musím být kvůli obrazovce opatrnější, z těch, které jsme tady viděli, bych už ty odhalující dámské přednosti vynést nemohla," svěřila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků