Gabriela Lašková (31 let)
Česká Miss 2013

Bulvární status: Missí nemoc ji nepostihla. Za dlouholetého partnera se už i provdala Autor: ls


Poznáte holčičku na fotce?

Poznáte holčičku na fotce? Foto: archiv FTV Prima

Už jako dívenka měla tělo modelky: Poznáte na dětské fotce někdejší královnu krásy a jednu z našich nejkrásnějších moderátorek?

Na roztomilém snímku z dětství není nikdo jiný než rodačka z Chotěboře Gabriela Lašková (31), která se proslavila ještě pod dívčím příjmením Kratochvílová.

Gábina byla už odmalička hodně aktivní a velmi brzy nakoukla do světa modelingu. Už během studií na gymnáziu si formovala postavu fitness aerobikem, brzy se navíc stala úspěšnou mažoretkou a sem tam dostávala nabídky na modeling.

Svět šoubyznysu však poznala až díky České Miss, kterou vyhrála v roce 2013. Ještě předtím, než se coby krátkovlasá krasavice stala českou královnou krásy, skončila druhá v soutěži Dívka roku.

Díky vítězství v České Miss se jí otevřela spousta zajímavých pracovních možností. Brzy se dostala k moderování a dostala šanci na Primě, kde dodnes moderuje hlavní zpravodajskou relaci.

Za parťáka má fešného bývalého desetibojaře Romana Šebrleho (47). Na dětském snímku je jasně patrné, že usměvavou fešandou byla Gábina už od útlého věku. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků