Gabriela Lašková (31 let)
Česká Miss 2013

Bulvární status: Missí nemoc ji nepostihla. Za dlouholetého partnera se už i provdala Autor: ls


Gabriela musela zvládnout nejen stěhování, ale potkalo ji i vytopení sousedy.

Gabriela musela zvládnout nejen stěhování, ale potkalo ji i vytopení sousedy. Michaela Feuereislová

Stěhování do vlastního se krátkovlasé Miss pořádně zkomplikovalo. Osobní věci skončily pod vodou

Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. To Gabrielu Laškovou (31) sice během stěhování do vlastního bytu nepotkal požár, namísto toho ji zasáhl vodní živel.

„Našemu stěhování do vlastního předcházela nepříjemná věc. Byli jsme nuceni se z původního nájmu na měsíc přemístit do prozatímního bydlení, než bude náš vlastní byt hotový. Sousedům praskla trubka a celý byt se kompletně vytopil. Všechny krabice byly pod vodou, tak jsme si všechno zpříjemnili,” krčí rameny Gabriela, známá pod svým dívčím příjmením Kratochvílová.

Naštěstí nepřišly k úhoně důležité osobní věci. „Všechny dokumenty, knížky a věci, kterým by voda ublížila, jsme v bytě naštěstí neměli.”

V médiích se objevily informace, že by snad Laškovi začali plánovat rodinu. „Tahle informace překvapila nejen mě, ale hodně to zasáhlo mé rodiče. Až se začneme snažit, tak to rozhodně nebudeme nikomu říkat. Teď by to nebylo dobré načasování, protože máme jiné starosti. Řekli jsme si, že se nejdříve nastěhujeme, vše se ustálí, a pak to třeba přijde,” uvedla držitelka titulu Česká Miss 2013 s tím, že až bude opravdu těhotná, tak se s informací ráda podělí. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků