Gabriela Lašková (31 let)
Česká Miss 2013

Bulvární status: Missí nemoc ji nepostihla. Za dlouholetého partnera se už i provdala Autor: ls


Známá cvičitelka je jako proutek.

Známá cvičitelka je jako proutek. Michaela Feuereislová

Kvůli stresu přišla o své ženské tvary. Takto hubenou známou cvičitelku nepamatujeme

Kdo by řekl, že i jedna z nejznámějších českých cvičitelek může mít trable s figurou... Hanka Kynychová (53) se aktuálně potýká s úbytkem váhy, což bylo viditelné i na představení nové kolekce šperků, které s kolegyní Gábinou Laškovou (31) moderovala.

„Poslední půlrok byl pro mě hrozně náročný, otvírala jsem fitko a bylo toho na mě hodně. Sundala jsem nějaká kila,” přiznala se Kynychová, která si ve všem špatném najde to pozitivní: „Jsem ale ráda, že na finále mého projektu Hejbejte se a zpívejte, podporujícího děti z dětských domovů, si budu moc vzít na sebe starší kostýmy a nebude mi nikdy trčet břicho a viset zadek.”

I přesto, že je Hanka sportovkyní tělem i duší, tak se ráda zdobí šperky. „Nedovedu si představit vyjít ven bez náušnic. Musím mít ale snadno nasaditelné náušnice, aby to pro mě bylo praktické,” říká Hanka, která ráda šperky dostává. „Šperk by měl být vždycky spojený s nějakým prožitkem, ať už je to nějaké výročí, narození dítěte, nebo urovnání partnerských vztahů,” smála se Hanka Kynychová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků