Gabriela Franková (28 let)
Česká Miss 2014

Bulvární status: Stala se desátou Českou Miss Autor: jc


Takhle vypadají České Miss, když se nehodí do gala. Super.cz

Takhle jste je ještě neviděli: České Miss se nenalíčily a oblékly se do potrhaných džínů a tepláků

Znáte je z módních mol anebo ze snímků z oficiálních akcí. Když ale Gabriela Franková (28), Nikola Buranská (29) a Tereza Skoumalová (31) přijely na soustředění Muže roku, tak byste vítězky České Miss nepoznali.

Holky se totiž snažily dodržet dress code, který byl udaný k táboráku. A tím byly tepláky. "Já mám tedy džíny. Když jsem jela z Olomouce do Brna, našla jsem jenom tepláky, které byly hrozně roztrhané, tak jsem to vyřešila roztrhanými džínami," smála se Gábina Franková.

Holky se nenamáhaly ani s minimálním líčením. "Tak k táboráku se to ani nehodí, a já se běžně moc nelíčím," dodala Nikola Buranská, která ostatně jako výrazná brunetka šminky ani moc nepotřebuje.

Každopádně na ně ten večer, i když je nechali odjet mezi dvanáct pohledných chlapců, jejich partneři žárlit nemuseli, holky rozhodně nevypadaly, že by si na finalisty nějak políčily. Žádné výstřihy ani provokativní chování.

"Máme dámskou jízdu a užíváme si ji. I když na kluky samozřejmě koukáme. Ovšem jen v rámci povinností budoucích porotkyň soutěže," tvrdila Tereza Skoumalová. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků