František Ringo Čech (78 let)
herec a hudebník

Bulvární status: Pořád má řádně prořízlou pusu. Autor: daz


František Ringo Čech znovu uráží krásnou Karolínu Gudasovou.

František Ringo Čech znovu uráží krásnou Karolínu Gudasovou. Foto: reprofoto Česká televize, archiv K. Gudasové

Aféra ústních zkoušek u Ringo Čecha pokračuje. Co prohlásil o zpěvačce, které měl nabízet roli za posluhu?

Matador českého šoubyznysu a umělec známý svým neobyklým vyjadřováním v řeči i na plátně František Ringo Čech (78) opět zaútočil na mladou zpěvačku Karolínu Gudasovou (23) a veřejně ji znovu urazil slovy, které slušní lidé nepoužívají. Budete zírat!

Jak jsme vás již na Super.cz informovali, mezi Čechem a sestrou obránce NHL Radko Gudase (25) vypukla slovní válka. Vše začalo veřejným urážením Gudasové na webu Mistra, jak sám sebe označuje, jelikož se pěnice z důvodu nemoci na poslední chvíli omluvila z představení, ve kterém měla hrát. Prý neměla slušnost mu přiznat, že místo toho vzala kšeft u herce Jaroslava Sypala.

Gudasová však v rozhovoru pro Super.cz uvedla, že vše bylo jinak a hry se nezúčastnila především kvůli údajným chlípným nabídkám nechvalně proslavené „ústní zkoušky“. Tou ostatně mělo projít hodně adeptek na roli u Ringa.

A i když Čech v minulosti drby a slova žen jako jsou Alena Šeredová či Adriana Sobotová potvrdil s tím, že je to naprosto normální, teď se tváří, jako by snad tentokrát šlo o něco jiného. A pokračuje v urážení!

„Je to prostě k***a, je to neseriozní člověk, je to nepoctivá ženská prolhaná,“ zalykal se ve VIPkách. A přidal ještě další hanlivé označení, které ani nelze publikovat, protože by to internet neunesl.

Gudasová prý od Čecha dostala po svém odmítnutí drsný email a tvrdí, že v něm bylo, že její ne bude mít za následek veřejné ponížení. A to se nyní údajně stalo. 

Komu v této slovní přestřelce věříte?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků