František Ringo Čech (78 let)
herec a hudebník

Bulvární status: Pořád má řádně prořízlou pusu. Autor: daz


Karel Gott na sobě ve studiu nedal znát roztrpčení.

Karel Gott na sobě ve studiu nedal znát roztrpčení. Foto: reprofoto Česká televize

Velká rozepře kvůli malým rozměrům: Víme, kdo intimně pohanil Karla Gotta

Málokdo by čekal, že i z nevinné zábavy může vzniknout hádka mezi celoživotními přáteli. Přesně to se stalo Karlu Gottovi (✝80) a jeho kamarádovi Františku Ringo Čechovi (78) kvůli silvestrovské Všechnopárty. A cože vyvolalo zlobu u velikána české popmusic? Čech ho přirovnal k muži na svém obraze Adam a Eda s extrémně malou pánskou chloubou. „Moc se na mě zlobil,“ smutní Ringo s tím, že ho prý Mistr častoval i hodně nevybíravými výrazy.

„Že jsem mu udělal velkou ostudu, protože když se mě ptal u obrazu Adam a Eda, kterej je on, jako Karel, tak já jsem mu řekl naprosto upřímně, že ten napravo, což jsem myslel z pozice toho obrazu, ne z pohledu diváka,“ vysvětluje malíř. Druhý muž na obraze, Adam má totiž mužství vyvinuto extrémně.

„Karla se to dotklo už tam, ve studiu. Nemyslel jsem to tak. Karel je na tom, co se pinďoura týče, velmi, velmi dobře,“ snaží se zachránit malér umělec. „Důležitej je výsledek, blboune. Já nevím, co kdo zaregistroval, já jsem tam s tím malým pindíkem, ty idiote. Co jsem měl jako udělat? Stáhnout si tam kalhoty?“ zuřil prý Gott, který je podle Čecha utvářen přímo krásně.

„Ivanka prej plakala, když přijel po tom Silvestru domů... Byly marný moje omluvy. Karel se zlobil, zlobil, zlobil,“ napsal na svých internetových stránkách František Ringo Čech s tím, že ke Gottům od té doby raději nejezdí. „Měl jsem strach, že mě Ivanka nakope do pr**le, že se bude zase řešit ten malej pindík,“ dodal. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků