Felix Slováček (78 let)
saxofonista, skladatel, dirigent, klarinetista

Bulvární status: Po rozchodu s Lucií Gelemovou se věnuje především rodině a práci. Autor: veš


Manželská válka mezi Felixem Slováčkem a Dádou Patrasovou nabrala nečekaný spád.

Manželská válka mezi Felixem Slováčkem a Dádou Patrasovou nabrala nečekaný spád. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Slováček připustil rozvod s Patrasovou, ale má to háček: Dáda je jak brexit, pustil se do manželky Felix

Už to skoro vypadalo, že válka mezi Dádou Patrasovou (65) a Felixem Slováčkem (78) snad nikdy neskončí. Po slovní přestřelce o svéprávnosti teď ale manželé přešli rovnou na téma rozvodu a možná svitla naděje, že konečně najdou společnou řeč.

Herečka totiž nedávno už poněkolikáté prohlásila, že na rozvodu trvá, a dokonce přednesla svůj konkrétní návrh na majetkové vyrovnání. Vilu i chalupu by přepsala na děti a s Felixem by byli uvedeni jako věcná břemena.

Felix Slováček o Dádě Patrasové

Super.cz

Na její slova muzikant, který už téměř pět let udržuje vztah s výtvarnicí Lucií Gelemovou (39), reagoval velmi překvapivě. Zatímco se rozvodovému řízení doposud bránil zuby nehty, teď otočil o sto osmdesát stupňů. „Jen ať to udělá!“ řekl Blesku rezolutně Felix.

Dokonce nemá nejmenší problém i s návrhem na majetkové vyrovnání. „Dřív nebo později to děti zdědí. Jestli se majetek přepíše teď, nebo jim připadne po mé smrti, to vyjde nastejno,“ dodal s tím, že u Dády nikdy neví.

„S Dádou je to pořád zleva doprava, zprava doleva. S ní se nedá rozumně o ničem bavit, ani o rozvodu. Mně to přijde jako brexit,“ vtipkoval. 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků