Eva Samková (28 let)
snowboardistka a snowboardcrossařka

Bulvární status: Už navždy k ní bude patřit namalovaný knírek. Autor: ls


Na co Eva sáhne, to se jí daří.

Na co Eva sáhne, to se jí daří. Foto: Radek Míča

Herce ze seriálu Kukačky zviklala ke sportu olympijská vítězka: Je už víc než jen rekreační sportovec, prozradila Eva Samková

Exceluje v zimních sportech. Ani aktuální letní olympiáda ale Evu Samkovou (28) nenechává chladnou. Úspěšná snowboardistka se aktivně zúčastnila Olympijského festivalu Brno v roli tenistky. Společně s profesionální hráčkou Dájou Bedáňovou se postavila proti Tomáši Plekancovi (28) a jeho životní partnerce Lucii Šafářové (34).

Samková se na sportovní exhibici objevila vlastně náhodou. Zaskočila za hokejistu Martina Nečase, který se nemohl dostavit. „Byla to fajn akce, která mi jenom ukázala, že mě tenis fakt baví, ale že jsem furt strašně špatná,“ řekla Super.cz sympatická sportovkyně a jedním dechem se smíchem v hlase dodala: „Nicméně se ráda dívám na lidi, kteří to umí, a ještě u toho dobře vypadají, jako třeba Lucka Šafářová.“

Evu ovšem překvapil i Tomáš Plekanec, který hrál skvěle a stihl si u toho vychutnat i točené pivo od fanouška. „Hrál neskutečně, když podával na mě, tak byl hodný, naopak na Dáju dával silné podání. Já nemůžu vůbec podávat vrchem, mám bolavá ramena“, vysvětluje Eva Samková.

Na tenisových kurtech chyběl Evin partner Marek Adamczyk. Populární herec měl pracovní povinnosti. S Markem, se kterým tvoří pár víc než dva roky, prý ale Eva často sportuje. Adamczyk, který na sebe výrazně upozornil v seriálu Kukačky, sice není ze sportovní rodiny, ale sport ho baví, takže si v tomhle rozumí. „Chodí se mnou na tréninky, na atletiku, chodíme do posilovny, jezdíme na kole. Takže je více než rekreační sportovec. Díky tomu můžeme spolu trávit víc času,“ pochvaluje si sportovní nadšení svého přítele Eva Samková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků