Eva Samková (28 let)
snowboardistka a snowboardcrossařka

Bulvární status: Už navždy k ní bude patřit namalovaný knírek. Autor: ls


Eva Samková preferuje prkna v zimě i v létě.

Eva Samková preferuje prkna v zimě i v létě. Foto: facebook E. Samkové

Olympijská vítězka Samková a její vysportované tělo: Budou další fotky v bikinách?

Olympionička Eva Samková (28) má nabitý leden, pak ji ale čeká mírnější režim. „Tahle sezóna je volnější v tom, že první dva světové poháry nám zrušili, takže máme dost volno. Chtěla bych se dostat na surf,“ řekla Super.cz.

Ohledně náplně volného času má dost jasno, od nejlepší světové snowboardcrossařky bychom ani nečekali, že bude trávit dovolenou válením se u bazénu hotelového resortu.

I v létě ji lákají prkna. „Chci na pláž na Srí Lance, ale to je spíš až na léto, dřív nefunguje. V Egyptě do all-inclusive hotelu nechci. Fuj! Dovolenou ráda trávím aktivně. Plánujeme také, že bychom si po X Games udělali cestu po Kalifornii. Ale to je ještě otázka, jak se to povede,“ svěřila Super.cz své plány.

Evu jsme potkali, když od sponzora přebrala nové auto. To původní jde do dražby. S výtěžkem má velké charitativní plány. „Půlku z nich chci použít na snowboardcrossové kempy pro děti. Zbytek se použije na podporu neslyšících snowboardcrossařů. Pro děti a pro Tomáše Pazderu, mistra světa neslyšících, který jede na olympiádu a má velkou šanci to vyhrát,“ dodala. 

David Zápal , Jana Hofmanová , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek